zpět na kapely od r2000

Nillo

Medvajz (exFossil) se v r.2002 s rodinou odstěhoval do Blížkovic u Mor.Budějovic a dva roky poté se v Jihlavě usadili další náplavy z Havířova - Mile a Dominika (exDeLusion). Byla jen otázka času (a že jim to trvalo..) než se z občasných návštěv Mile a Dominiky v Blížkovicích vyklube nápad založit kapelu. Když jednou vypili víno, našli na etiketě i název kapely - NILLO.
Nillo
Mezičas, mp3 ke stažení Mezičas
Za očima, mp3 ke stažení Za očima
Foukaná, mp3 ke stažení Foukaná
Nehybná, mp3 ke stažení Nehybná

První neotesané fláky ze zkušebny v chlévě u Medvajze z KoBlížkovic:

Dominika - texty a zpěv / Mile - basa / Medvajz - kytara / zatím automat.bicí, do budoucna chtějí někoho naživo..

Texty si píše Dominika sama, hudbu dává dohromady napůl Mile a Medvajz. Poetika a skvělý hlas Dominiky (starý DeLusion je znát) a Medvajzova ruka ! Kytara pomocí efektů hledá zvuky a prolamuje se někam za obzor (Medvajz: "Z nahrávání mám dojem že jsme byli kdesi v neznámé pustině, to se tam opravdu odráží... Reykjavík nebo vedle.. vítr.."). Mile před tím na basu nikdy nehrál, ale není to poznat. Ve Foukané se rozjel...

Záznam nahrávky se ukládal do mp3 přehrávače, který je velký jak zapalovač. Jen se zapojil do mixu (Mile: "kdyby mi to někdo vyprávěl před pěti lety, tak si budu myslet, že spadnul z Marsu. Co bude za dalších pět let...")

stránky kapely nově - GAIUSBALTAR/ kontakt: Olda "Medvajz" Juran / Mile ICQ: 217415921