zpět na kapely od r2000

De Lusion

Kapela se před lety odmlčela. Stojí určitě za poslech ! Skvělý hlas zpěvačky Dominiky (exElef-ant), výborné texty, další muzikanti: Mile
DeLusion, asi poslední koncert v Jazz-klubu "Mile" Dominik - bubny a trumpeta (exT.D.H.R.) / Aleš "Klement" Juran - basová kytara (exBrachyblast, exKlec) / Bohdan "Body" Dvořák – kytara / Denis "Dennis" Dvořák – kytara (bratři Dvořáci se věnují divadlu V Soukolí) / Příležitostným členem multiinstrumentalista Martin Pastrňák - hráč na bubínky a další nástroje.

Aleš (Klement) Juran / z webu kapely.../
"Styl, který hrají, sami nazývají dark-popem. Není nám známo, zda takový styl oficiálně existuje, tedy zda je někde zapsán, popsán a je mu přiděleno evidenční číslo, ale to vůbec není důležité. Všichni členové kapely mají obrovský hudební přehled a tak logicky chápou nesmyslnost jakéhokoliv škatulkování. Pro toho tedy, kdo je zvědav, co si pod pojmem "dark-pop" představit, je určeno toto místo v oceánu Netu.

Hudba je kolektivní záležitostí, stejně tak i styl se průběžně (někdy i dost dramaticky) vyvíjí, jednotícím prvkem jsou ale skvělé texty a neméně skvělý hlas zpěvaččin. Přestože název skupiny česky není (na původ názvu si už kapela ani moc nepamatuje), texty jsou téměř stoprocentně české - kapele hodně záleží na tom, aby jim posluchači rozuměli a vnímali je."

Možnost stáhnout mp3 a další .... web stránky De Lusion